O mnie

IMG_4577_2 modify

Z wykształcenia jestem pedagogiem, logopedą, balbutologiem, specjalistą komunikacji językowej. Posiadam wieloletnie doświadczenie.

Moja praca zawodowa skupia się wokół ludzi. Polega przede wszystkim na  profesjonalnej pomocy oraz wspieraniu ich we właściwym porozumiewaniu się i doskonaleniu sprawności językowej.

Moją misją jest podnoszenie jakości życia drugiej osoby.

Pragnę, aby każdy człowiek z którym pracuję potrafił wyrażać siebie poprzez sprawną i doskonałą komunikację oraz wspaniały ubiór.  Ważne jest dla mnie, by piękne mówienie dopełnione odpowiednim strojem tworzyło wyjątkowy i niepowtarzalny styl, który wzmacnia samoocenę i pewność siebie.

Podążając za swoją pasją i zamiłowaniem, ukończyłam profesjonalne kursy i szkolenia z zakresu stylizacji, i zostałam osobistą stylistką.

Odkąd pamiętam fascynowała mnie moda. Moje zainteresowania i działania skupiały się wokół tematu ubioru i stylizacji. Zawsze potrafiłam szybko wybrać i dopasować strój  adekwatnie do sytuacji, uzyskując olśniewający efekt.

Obszar roboczy 1 kopia 2@1.3x

Inspiracje modowe czerpałam m.in. w Nowym Jorku i Paryżu. Tam z bliska stykałam się z modą i obserwowałam rozmaite style. Nadal wnikliwie śledzę aktualnie panujące trendy w świecie mody. Nieustannie się rozwijam, uczę i doskonalę.

Zafascynowana obszarem rozwoju osobistego, pogłębiłam swoją wiedzę, umiejętności i zdobyłam kompetencje w zakresie coachingu na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ta sfera jest mi doskonale znana i bliska, ponieważ nieustannie podejmuję pracę nad sobą i własnym rozwojem.

Łącząc dotychczasowe doświadczenie, fachową wiedzę i swoją pasję pomagam w znalezieniu własnego, niepowtarzalnego stylu. Jestem doradcą w zakresie kreowania wizerunku. Tworzę stylizacje dopasowane do osobowości. Buduję pozytywny wizerunek osobisty opierając go na wielu elementach: ubiorze, wyglądzie, sztuce operowania słowem, zachowaniu, mimice i gestach.

Zmieniam nie tylko wizerunek zewnętrzny ale też zajmuję się wnętrzem: podnoszę samoocenę i wiarę we własne możliwości. Skupiając się na ciele, umyśle i duchowości pomagam w odnalezieniu harmonii i szczęścia w życiu.

Aktywność zawodowa nauczyła mnie odpowiedzialności i cierpliwości, a także rozwinęła moją kreatywność, wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka.

Zadowolenie osób z którymi pracuję sprawia mi ogromną satysfakcję. Dzięki temu  wciąż jestem pełna chęci, energii i nowych pomysłów do pracy.

Spełnienie i poczucie realizacji siebie daje mi umiejętność łączenia sfery zawodowej i osobistej.

Obszar roboczy 1 kopia 2@1.3x
Obszar roboczy 1 kopia

 

Preferuję slow life, zdrowy styl życia we własnym tempie, pozwalający smakować i delektować się wszystkimi jego urokami.

Zachwyca mnie piękno ludzi, którzy są w zgodzie ze sobą, swoimi wartościami, emanują pozytywną energią oraz potrafią zachować równowagę w życiu.

Urzeka mnie harmonia przyrody. Uwielbiam pielęgnować mój słoneczny i kolorowy ogród, by potem cieszyć się nim podczas spotkań z bliskimi i przyjaciółmi. Lubię celebrować codzienność.

Fascynuje mnie taniec – tańczę tango argentyńskie.

W kręgu moich zainteresowań specjalne miejsce zajmuje również dekorowanie wnętrz. Ponadto lubię książki (skupiam się wokół psychologii pozytywnej, rozwoju osobistego, powieści współczesnych  i literatury okresu pozytywizmu). Lubię też  film, teatr, muzykę oraz podróże bliższe i dalsze. Wszystko to daje mi ogromną przyjemność, odprężenie, relaks, pogodny nastrój i zadowolenie z życia.

Moje życie to nie tylko pasmo sukcesów. Nie brak w nim problemów, trudności, mniejszych czy większych porażek. Ale dzięki intuicyjnemu i umiejętnemu radzeniu sobie z nimi wciąż mnie pozytywnie zaskakuje i z każdym dniem jest jeszcze bardziej ekscytujące.

Będzie mi niezmiernie miło podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami i pomysłami. Zapraszam wszystkich gotowych na zmiany do wspaniałej przygody w poszukiwaniu własnego stylu i radości życia.

„Piękno jest tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach.”

Sophia Loren