Metamorfozy

Renata

lat 42, pracownik biurowy, mama 15-letniego syna, pragnąca zmiany w życiu osobistym i zawodowym

Renata dotychczas nie przywiązywała wagi do wyglądu, nie dbała wystarczająco o ubiór, fryzurę oraz makijaż. Postanowiła to zmienić, zrobić coś dla siebie i poddać się metamorfozie, aby pięknie i atrakcyjnie wyglądać.

Renata ma zgrabną, proporcjonalną sylwetkę, którą maskowała i zniekształcała źle dobraną garderobą. Ustaliłyśmy jakie fasony ubrań i jaka kolorystyka są dla Renaty najlepsze i podkreślają jej urodę. Postawiłyśmy na nowoczesną klasykę, która doskonale wydobyła naturalne piękno jak również zdecydowanie odmłodziła.

Urody dodała także nowa fryzura i odpowiednio dobrany makijaż. Po stylizacji Renata nabrała pewności siebie, poczuła wewnętrzną siłę, zadowolenie i olbrzymią radość ze zmiany.

Metamorfoza cudownie mnie odmieniła. Z nowym wizerunkiem czuję się piękna, silna, szczęśliwa  i pozytywnie zmotywowana do dalszych działań. Cieszę się ogromnie i bardzo dziękuję.

Renata ikonka
Renata

Metamorfoza została przeprowadzona z zespołem Kliniki Medycyny Estetycznej S Clinic pod kierunkiem dr n. med. Agnieszki Syryło.

Więcej na stronie www.sclinic.com.pl

Elżbieta

lat 60, emerytowany nauczyciel, babcia 5-letniej wnuczki, z pasji malarka i satyryk

Elżbieta potrzebowała niewielkiej zmiany wyglądu. Ustaliłyśmy, że Ela uwielbia klasyczną elegancję i w takim stylu czuje się najlepiej.

Ela jest energiczną, aktywną emerytką. Potrzebowała stroju codziennego na różnorodne spotkania jak również kreacji wieczorowej. Kompleksowe  połączenie ubioru, fryzury i makijażu  odmłodziło wygląd oraz dodało urodzie świeżości i blasku.

Mam  ogromną satysfakcję z doskonałej stylizacji i zmiany, dzięki której poczułam się młodo, kobieco i komfortowo. Dziękuję za super efekt i cudowną atmosferę.

Elżbieta ikonka
Elżbieta

Metamorfoza została przeprowadzona z zespołem Kliniki Medycyny Estetycznej S Clinic pod kierunkiem dr n. med. Agnieszki Syryło.

Więcej na stronie www.sclinic.com.pl